Kontaktet e shitësve sipas sekoreve

Vegla Pune & Kopsht
+383 49 575 455 - Prishtinë
+383 49 391 459 - Ferizaj
+383 49 499 496 - Fushë Kosovë
+383 49 449 864 - Komoran
+383 48 732 111 - Prizren
 
Material Elektrik
+383 49 398 786 - Prishtinë
+383 49 762 662 - Ferizaj
+383 49 401 110 - Fushë Kosovë
+383 49 120 108 - Komoran
+383 48 732 120 - Prizren
 
Sanitari, Ujësjellës, Ngrohje, Ventilim  
+383 49 697 055 - Prishtinë
+383 49 818 216 - Ferizaj
+383 49 170 864 - Fushë Kosovë
+383 49 525 984 - Komoran
+383 48 732 122 - Prizren
 
Paisje Shtepijake, Mobileri
+383 48 732 040 - Prishtinë
+383 49 616 952 - Ferizaj
+383 49 855 016 - Fushë Kosovë
+383 49 120 108 - Komoran
+383 48 732 130 - Prizren

Material për Meremetim & Ndërtim
+383 49 707 230 - Prishtinë
+383 49 308 407 - Ferizaj
+383 49 807 434 - Fushë Kosovë
+383 49 603 197 - Komoran
+383 48 732 100 - Prizren

ORARI I PUNËS

-
E hëne - E shtunë 07:00 - 19:00
E diele 08:00 - 15:00

Kontaktet e Menaxherve të njësive

PRISHTINË
Albert Berisha -Menaxher
‎049 298 660
albert.berisha@baumarket-rks.com

-
FERIZAJ
Gentian Leku - Menaxher
049 518 484
gentian.leku@baumarket-rks.com

-
FUSHË KOSOVË
Nazif Hoti - Menaxher
‎‎049 613 812
nazif.hoti@baumarket-rks.com

-
KOMORAN
Ekrem Hoxha - Menaxher
049 356 793
ekrem.hoxha@baumarket-rks.com

-
PRIZREN
Lulzim Sylejmani
048 263 917
lulzim.sylejmani@baumarket-rks.com

-
BAU DEPO Shitja me shumicë - Miradi
Shaip Qorri - Menaxher
049353424
shaip.qorri@baumarket-rks.com

Na shkruani