Kontaktet e shitësve sipas sekoreve

Vegla Pune & Kopsht
+383 49 449 864 - Prishtinë
+383 49 616 952 - Ferizaj
+383 49 499 496 - Fushë Kosovë
+383 49 609 521 - Komoran
+383 48 732 111 - Prizren
+383 48 583 001 / 048 583 002 - Podujevë

Material Elektrik
+383 49 120 108 - Prishtinë
+383 49 762 662 - Ferizaj
+383 49 401 110 - Fushë Kosovë
+383 49 162 507 - Komoran
+383 48 732 120 - Prizren
+383 48 583 002 - Podujevë
 
Sanitari, Ujësjellës, Ngrohje, Ventilim  
+383 49 697 055 - Prishtinë
+383 49 818 216 - Ferizaj
+383 49 244 019 - Fushë Kosovë
+383 49 525 984 - Komoran
+383 48 732 111 - Prizren
+383 48 583 001 - Podujevë
 
Paisje Shtëpiake, Mobileri
+383 48 732 040 - Prishtinë
+383 49 660 348 - Ferizaj
+383 49 855 016 - Fushë Kosovë
+383 48 732 078 - Komoran
+383 48 732 130 - Prizren
+383 48 583 002 - Podujevë

Material për Meremetim & Ndërtim
+383 49 356 823 - Prishtinë
+383 49 616 405 - Ferizaj
+383 49 539 920 - Fushë Kosovë
+383 49 899 941 - Komoran
+383 48 732 100 - Prizren
+383 48 583 002 - Podujevë

Orari i punës

Prishtinë & Fushë Kosovë
E hënë - e shtunë 08:00 - 18:00
E diele 08:00 - 16:00

Ferizaj & Prizren
E hënë - shtunë 08:00 - 19:00
E diele 08:00 - 16:00

Podujevë
E hënë - e shtunë 07:00 - 18:00
E diel: mbyllur

Komoran
E hënë - e shtunë 08:00 - 18:00
E diel: mbyllur


Kontaktet e Menaxherve të njësive

PRISHTINË
Albert Berisha - Menaxher
‎049 298 660
albert.berisha@baumarket-rks.com

-
FERIZAJ
Eduard Gjoka - Menaxher
049 308 407
eduard.gjoka@baumarket-rks.com

-
FUSHË KOSOVË
Nazif Hoti - Menaxher
‎‎049 613 812
nazif.hoti@baumarket-rks.com

-
KOMORAN
Kreshnik Qorri - Menaxher
049 807434
kreshnik.qorri@baumarket-rks.com

-
PRIZREN
Labinot Podrimqaku - Menaxher
049 707 230
labinot.podrimqaku@baumarket-rks.com

-
PODUJEVË
Visar Hajdari - Menaxher
048 583 002
visar.hajdari@baumarket-rks.com

-
BAU DEPO Shitja me shumicë - Miradi
Shaip Qorri - Menaxher
049353424
shaip.qorri@baumarket-rks.com

Na shkruani